Spam

   Proszę tutaj się reklamować, możecie informować mnie o kolejnych rozdziałach ;)
Postaram się na każdym z blogów zagościć :)

5 komentarzy:

 1. Hej! chciałabym cię serdecznie zaprosić na prolog mojego nowego opowiadania. Byłoby mi bardzo miło, gdybyś przeczytała opis, a kto wie, może treść cię zainteresuje. :)
  Megan i James przyjaźnili się od dziecka i zawsze byli nierozłączni. Oboje złożyli podania na tą samą uczelnię i mają nadzieję, że ich plany się zrealizują. Jednak jednym z marzeń Jamesa, o ile nie największym, była kariera muzyczna. I pewnego dnia nadarza się okazja, aby to marzenie spełnić. I tak oto, po otrzymaniu niepozornej wizytówki, jego życie całkowicie się zmienia. W czasie, gdy James zaczyna spełniać swoje marzenia, życie Megan powoli rozsypuje się na kawałki. a im więcej czasu mija, tym bardziej się od siebie oddalają. James zmienia się w osobę, która kocha tylko seks, muzykę i siebie. Dla niej nie było już miejsca.
  BLOG: all-except-you-ff.blogspot.com
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=35hNSGn2Q1s&feature=youtu.be

  Z całego serca dziękuję za odwiedziny, no i za komentarz, jeśli takowy się pojawi. :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello! Serdecznie zapraszam na mój - znaczy nasz, prowadzę go bowiem z koleżanką :)- blog! Sama z chęcią poczytam twoje posty... nie powiem - rzuciłam szybko okiem na jedną z notek i jestem pozytywnie nastawiona. Ale się rozpisałam! Już nie przedłużam:
  Ósmy Poziom Fantazji
  Miejsce, gdzie ludzie na linii ognia podejmują najróżniejsze decyzje, miejsce, w którym krwawe walki, baśniowe stwory i piękne księżniczki są na wyciągnięcie ręki.
  To właśnie tu, na Ósmym Poziomie Fantazji poznasz i zobaczysz rzeczy, o których nigdy ci się nie śniło. Miej w sobie odwagę i pchnij nieskończone wrota fantazji.
  No oczywiście link: http://osmy-poziom-fantazji.blogspot.com/

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem nowa w blogosferze, postanowiłam spróbować swoich sił w pisaniu opowiadania. Wiem, że reklama dźwignią handlu, dlatego zostawiam swój komentarz. Jeżeli znajdziesz chwilę czasu, zapraszam. Piszę opowiadanie o Hermionie i Fredzie, a tu wstawiam krótki fragment prologu:
  Ale obiecałam. Obiecałam, że nikt się nie dowie. Że – tu głos jej się załamał – że nie odejdę. A odeszłam. Nie wiem, co było cięższe. Czy to, że złamałam czyjeś serce, czy to, że wiedziałam, że popełniam ogromny błąd, czy to, że zniszczyłam wszystko.
  Zapraszam na obiecalismy.blogspot.com
  Pozdrawiam, Meryem.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://schizowa.blogspot.com/

  Emilia dostaje pamiętnik w 1988 roku. Ma wtedy jeszcze szesnaście lat i nawet nie zdaje sobie sprawy co tak naprawdę się z nią dzieje, dopóki inni tego nie zauważają. Zaczyna uciekać z domu, bać się oraz słyszeć głosy, które ją przerażają. Staje się marionetką, uwięzioną w swoim własnym umyśle, podczas gdy zapoznaje się z całkiem nowym światem...

  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, zapraszam do przeczytania mojego opowiadania :) Opowiada ono historię dwojga mężczyzn, którzy od zawsze są wrogami. Pewnego dnia na ich drodze staje kobieta, która kompletnie odmieni ich życie. Mam nadzieję, że mnie odwiedzisz. :) http://different-konoha.blogspot.com/ Zapraszam i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń