Bohaterowie

Chciałam przedstawić wam najważniejszych bohaterów. Lista ta, cały czas będzie ulegała zmianą wraz z dodawanymi rozdziałami.Imię i nazwisko: Michał Rosiński
Ksywka: -------
Wiek: 14 lat (jeszcze miesiąc do 15)
Data urodzenia23.08.2000
Wzrost: 173 cm
Styl ubierania: Zwykłe długie koszule zazwyczaj w ciemniejszych kolorach i niebieskie bądź czarne jeansy. Buty to znoszone trampki. Na lewą rękę zakłada bandankę aby zakryć blizny.
Hobby: Michał uwielbia matematykę; jest to również jego ulubiony przedmiot. Jest dobry w pisaniu wierszy, a także śpiewaniu, lecz nienawidzi tego przy kimś robić. Zawsze chciał nauczyć się grać na perkusji, ale nigdy nie miał na to ani czasu ani pieniędzy.
Nienawidzi: Swojego ciała. Uważa, że jest najgorszą osobą na świecie i nikt nie może go kochać ani na to wspaniałe uczucie nie zasługuje. Nienawidzi również w-f'u, bycia dotykania przez obcych ( później będzie wyjaśnione dlaczego ), a także wstawania rano.
Uwielbia: Słuchać muzyki a także tworzyć jej własne wersje, pisać wierszę, grać na komputerze i utożsamiać się z postaciami, którymi w tej chwili gra, a także uwielbia jeść, choć później ma przez to wyrzuty sumienia.
Charakter: Michał jest miłym, sympatycznym chłopakiem skrzywdzonym przez los. Przez przykre wydarzenia z dzieciństwa zamknął się w sobie i stracił kontakt z rówieśnikami. Chciałby aby ktoś się nim w końcu zainteresował, dlatego stara się zwrócić na siebie uwagę poprzez cięcie się. Troszczy się o swoją mamę, ale według niego rodzina nie jest najważniejsza. Najważniejsza jest prawdziwa miłość. Nie można o nim powiedzieć, że jest odważny. Ucieka, gdy tylko się czegoś boi. Ucieczka jest moją jedyną nadzieją <--- to doskonale opisuje jego podejście do niebezpieczeństwa. Jest także perfekcjonistą. Ma zadatki na piromana. Nie umie nikomu zaufać, chociaż w głębi duszy chciałby to zmienić.
Marzenia: Chciałby raz na zawsze skończyć z wszystkimi nałogami, a także znaleźć prawdziwą miłość. A, no i oczywiście chcę grać na perkusji.Imię i nazwisko: Feliks Szubski
Ksywka: ------
Wiek: 18 lat
Data urodzenia: 27.04.1997
Wzrost: 183 cm
Styl ubierania: Koszulki zwykle na krótki rękaw; różne kolory. Spodnie - jasny jeans.
Hobby: Gra na gitarze elektrycznej, a także jest utalentowanym wokalistą.
Nienawidzi: Braku tolerancji, zarozumiałości, hipokrytów i ... komarów.
Uwielbia: Wyjazdy nad morze z przyjaciółmi bądź samemu. Piękne widoki zachodzącego słońca. Muzykę, bez której by nie wytrzymał.
Charakter: Jest miłym, pomocnym nastolatkiem. Zawsze stara się wszystkim pomóc za wszelką cenę. Ma anielską cierpliwość i potrafi każdemu przemówić do rozumu. Czasem jest zazdrosny, ale stara się wyeliminować tą cechę. Jest również zawzięty i uparty, dlatego trudno go przekonać by wybił sobie jakiś pomysł z głowy. Ma kilka przykrych wydarzeń z przeszłości których nikomu, nigdy nie powiedział. Uważa, że to jego sekrety i może kiedyś się nimi podzieli z resztą świata.
Marzenia: Od małego chciał zostać piosenkarzem, ale los mu na to nie pozwolił. Nadal śpiewa i ma nadzieję na lepsze jutro. Na razie chcę zostać prawnikiem.Imię i nazwisko: ------ Rosińska
Ksywka: ------
Wiek: 33 lata
Data urodzenia: -----
Wzrost: Około 165 cm
Styl ubierania: Zazwyczaj spodnie i koszulki na krótki rękaw, choć lubi także sukienki.
Hobby: Często wychodzi na spacery i jazdy rowerowe wraz ze swoimi koleżankami i Janem. W wolnych chwilach lubi poczytać sobie jakąś romantyczną książkę, a raz nawet próbowała napisać własną.
Nienawidzi: Tego, że jej dziecko jest tak zamknięte w sobie. Niestety, nie ma czasu aby coś z tym zrobić przez swoją pracę. Nienawidzi robactwa. Najchętniej wszystkie by wytępiła.
Uwielbia: Uwielbia piec ciasta i różnego innego rodzaju słodkości. Także lubi koty i psy, choć nie może żadnego z nich posiadać ze względu na alergie. Na szczęście, nie ma uczulenia na pyłki kwiatów, dzięki czemu może cieszyć się swoją pracą w ogrodzie.
Charakter: Jest bardzo troskliwą osobą, ceni sobie szczerość i sama stara się być prawdomówna. Trudno jest ją oszukać; zdecydowanie częściej udaje, że wierzy w to co ktoś mówi. Czasem jest nachalna, jeżeli chodzi o swojego jedynego syna. Po stracie męża, boi się komuś zaufać. Boi się, że ktoś znów ją zostawi.
Marzenia: Pragnie, aby Michał stał się wesołym nastolatkiem, który cieszy się życiem. Jeżeli chodzi o nią, uważa, że starczy jej mały domek w pobliżu miasta i kochający ją mężczyzna.


Imię i nazwisko: Milena -------
Ksywka: ------
Wiek: 15 lat
Data urodzenia: -----
Wzrost: około 160 cm
Styl ubierania: Krótkie spodenki i skromne koszulki, nieodsłaniające za dużo ciała.
Hobby: Granie na gitarze, rysowanie i pielęgnowanie roślin.
Nienawidzi: Matematyki. Jest dla niej jak czarna magia.
Uwielbia: Uwielbia ogrodnictwo, a także malowanie. Jazda konna również nie jest jej obca.
Charakter: Jest miłą i spokojną dziewczyną. Nie ma zbyt wiele przyjaciół, ze względu na swój prosty i skromy ubiór. Lubi Michała i martwi się o niego. Chciałaby aby się przed nią otworzył, ale zawsze nie była zbyt dobra w wyznawaniu uczuć. Jest również odważna, choć waha się przy kontaktach z nowymi ludźmi. Jest także władcza, lubi stawiać na swoim.
Marzenia: Chcę zostać zawodową dżokejką, a także zamieszkać na farmie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz